TGM skrev:Den har jeg, men her hjemme ser det ikke ut som om jeg har lest den. Tror jeg skal finne den fram igjen.
Signerer.
Vi har fått oss vaskehjelp nå da. Hver 14 dag.
TGM skrev:Den har jeg, men her hjemme ser det ikke ut som om jeg har lest den. Tror jeg skal finne den fram igjen.
Jill skrev:Kan jeg flytte inn hos dere?
Benmurphy skrev:Er du flink til å rydde og holde orden?
Ben "og tar du med deg noen kule ting?" Murphy
Myrsnipa skrev:Signerer.Vi har fått oss vaskehjelp nå da. Hver 14 dag.
-ea- skrev:Du skjønner vel at de ikke har plass?
🙂
-ea- skrev:Det høres ut som dere har et koselig hjem!
(jeg kan ta med en imac, en splitter ny printer og et par esker med kabler som jeg ikke aner hva er til)
Og du har kledd av deg i anledning jula?
Heiko skrev:åh, dette er altså en av de trådene jeg IKKE skal svare på, overskriften ekskluderte meg!
-ea- skrev:Og du har kledd av deg i anledning jula?
Veronal skrev:Ang. kabler og skrivere og sånt - jeg gleder meg sånn til spredernettet i nyhuset. Pr. i dag henter vi frem skriveren hver gang vi skal skrive ut noe. Det er litt tungvindt - og ofte ender det med at vi sender det vi skal skrive ut til jobben i stedet.I nyhuset skal skriveren stå på gjesterommet, permanent tilkoblet spredernettet. Uansett hvor vi er i huset (unntatt på badet) kan vi skrive ut fra laptopen som sender det til skriveren på gjesterommet. :mediterer:
TGM skrev:Den har jeg, men her hjemme ser det ikke ut som om jeg har lest den. Tror jeg skal finne den fram igjen.
macy skrev:Jeg elsker å rydde og er så ofte på søppelfyllingen at de kjenner meg igjen
i luka. Mange ganger slipper jeg å betale for alt skrotet også.
Flere ganger i året går jeg gjennom alle skapene og kaster det vi ikke bruker
av klær. Så legger jeg bort leker ungene ikke leker med. I kjelleren kastet jeg
store mengder ubrukelige og ødelagte ting da vi leide container. Post og
reklame får aldri sjanse til å hope seg opp her, den kastes med en gang. Alle
regninger legges i en serviettholder oppå microbølgeovnen og blir alltid betalt
før fristen går ut. Lekene har egne nett eller kasser som jeg samler dem oppi
om kvelden. Stua er alltid shinet og pen før vi legger oss. På badet har vi en skittentøydunk som jeg tømmer daglig. Vasker klær hver dag, og får dem tørket og lagt på plass. Hver uke skifter jeg på sengene og da lufter jeg alltid
alle tepperyer og dynene ute. Jeg elsker rent sengtøy og liker å ha det rent
rundt meg.
Polyanna skrev:Hvis du finner den?
Lille Ru skrev:Jeg har, som Olympia, alltid vært rotete av meg. Til min mors store fortvilelse selvsagt. Men, som jeg sier når hun klager; det er forskjell på rot og skit. Vi har det gjerne rotete, men det er ikke uhygiensk å bo her.
Olympia skrev:Jeg kan skrive under her, for det meste.
Det har dog hendt at frosker har sneket seg inn i huset og blitt sittende fast i en stor hybelkanin.
Polyanna skrev:
Olympia skrev:"Den sitter fast på en hybelkanin, hvor stor tror du den kan være?"
Olympia skrev:Det er ramme alvor.
Jeg turde ikke se på frosken, og ba mannen min å fortelle meg hvor stor den var. Mannen svarte: "Den sitter fast på en hybelkanin, hvor stor tror du den kan være?" Jeg turde ikke svare.
Logg inn for å svare i denne tråden.