-
Dixie Diner Slettet av forfatteren #901 - Fibi17k innleggJeg ble helt rørt av hun med trillingene! :sippe: Når hun fikk alle tre oppå magen.
- Bluen46k innleggPelen skrev:
Jeg liker hun til venstre. - Fibi17k innleggJeg likte veldig godt hun studenten. Hun var utrolig søt, syns jeg.
- Pelen54k innleggJeg likte egentlig alle de på dette bildet godt. Synnøv virket jo veldig sympatisk, men også hun i midten oppe. Hun til venstre nede har man jo ikke sett så mye av. Studenten var også hyggelig, men av naturlige grunner ikke så erfaren.
- UkjentDet var vel hun til venstre nede som hadde kvinnen de ikke fant hjertelyd på, var det ikke? Hun ble veldig lei seg. Jeg liker Mette best (midten av øverste rad). Har også fått mer sans for Liv-Unni etter hvert.
Heldigvis likte jeg mine egne jordmødre fra Ullevål minst like godt som disse. :-) - emm16k innleggMs.Lee skrev:Jeg likte veldig godt hun studenten. Hun var utrolig søt, syns jeg.
Helt enig, hun hadde vært jordmoren for meg - Jinx4k innleggNå har jeg også sett siste episoden, jeg blir så rørt...De trillingene var jo nydelige. Moren der virket råtøff
- Sitron32k innleggElinblu skrev:Jeg liker hun til venstre.
Hun nordlendingen nederst til venstre? Hun er i alle fall min favoritt. Syns det er synd at vi ikke har sett mer til henne. - Bluen46k innleggSitron skrev:Hun nordlendingen nederst til venstre?
Nei, jeg mente hun over. Har ikke fått med meg alle episodene, da, det er mulig det var hun som kom med disse pyse-uttalelsene. Nordlendingen tror jeg ikke jeg har sett. - Sitron32k innleggHun som holder babyen kom med de såkalte pyseuttalelsene. Jeg syns hun nordlendingen virker så rolig og laid back. Jeg får litt fnatt av de som står og maser under fødselen; press nå, kom igjen, bla bla bla. Hold kjeft!
- LilleRosin18k innleggSerien går midt i legginga for oss, men det finnes da altså på nett :fossil ganger ørti:.
- Jenna4,2k innleggHar også sett siste episode nå.
Jeg fødte jo med ks sist og fikk noen "flashbacks", men hadde jo ikke 3 små i magen da.
Har dere sett snuttene om Helene og Atle som fødte på nett? Siste episode hvor de reiser hjem, så klarer de å låse nøklene til bilen inne i bilen, med babyen der inne. Stakkar! Fikk vondt av dem samtidig som jeg måtte le.Tenk så forferdelig for to nybakte foreldre å oppleve det. Men jammen hadde hun er fin fødsel!
- Marge4,8k innleggJeg likte også godt nordlendingen, og også hun som står bak henne til venstre. Og jordmorstudenten virket veldig sympatisk.
- Jinx4k innleggJenna skrev:Har dere sett snuttene om Helene og Atle som fødte på nett? Siste episode hvor de reiser hjem, så klarer de å låse nøklene til bilen inne i bilen, med babyen der inne. Stakkar! Fikk vondt av dem samtidig som jeg måtte le.
Tenk så forferdelig for to nybakte foreldre å oppleve det. Men jammen hadde hun er fin fødsel!
Jeg så det nå, jeg måtte bare le....Men hadde det vært mannen min hadde jeg aldri tilgitt han.....En nyfødt baby i en innelåst bil, mareritt..... - Agent Scully17k innleggNå har jeg sett 2 episoder i strekk, og jammen ser det ikke ut som om jeg har pådratt meg en liten forkjølelse i løpet av den siste timen. Tett i nesen, tung i hodet, snørr ...
Jaja. Drammen by som bosted har ihvertfall steget på listen min, takket være denne serien. Fra nå av blir det vel Drammen hvor man må søke fødeplass i uke 6. Flott serie, jeg vil tro den enkelt kan selges til resten av Skandinavia. - Pelen54k innleggKif skrev:Nå har jeg sett 2 episoder i strekk, og jammen ser det ikke ut som om jeg har pådratt meg en liten forkjølelse i løpet av den siste timen. Tett i nesen, tung i hodet, snørr ...
God bedring!
Jeg tror også at den enkelt burde kunne selges til andre skandinaviske land. - Benzo16k innleggNå har jeg sett nettfødselen, har fått en aldri så liten snue jeg også.
- Pelen54k innleggJeg har sendt mail til programansvarlig dokumentar i SVT om at de bør kjøpe inn programmet (de har kanskje allerede fått tilbud, men de bør få informasjon om at den eksisterer hvis de ikke vet det).
- Dixie Diner48k innleggMs.Lee skrev:Jeg likte veldig godt hun studenten. Hun var utrolig søt, syns jeg.
Jeg og. Hun er med i en av fødselsbilde-seriene i et av Gravid-bladene du får på torsdag. 🙂
Logg inn for å svare i denne tråden.