Joika skrev:Hva gjør man når alfabetet er brukt opp? Ser at Kennel Creardon kan begynne å slite litt snart? Valpenavn som begynner på X neste!
Begynner ommat på A 🙂
Det tar jo veldig mange år å komme igjennom. 😛
Joika skrev:Hva gjør man når alfabetet er brukt opp? Ser at Kennel Creardon kan begynne å slite litt snart? Valpenavn som begynner på X neste!
Bobbelur skrev:Flotte valper!
Og flotte navn!Men jeg ramler kanskje litt utenfor den almenne fper siden jeg liker å vite hvor hunder kommer fra. Hverdagsnavnene trenger ikke være det samme som kennelnavn.
m|nken skrev:alle må søte, klissete og pompøse navn.
Malama skrev:Dette inspirerte meg i det minste til å google opp det fulle navn på vår hund.
Nyx skrev:Jeg visste det fulle navnet på tassen vår, men ble inspirert til å Google ham likevel, siden han har byttet eiere noen ganger før vi fikk ham, og jeg ikke vet så mye om hvordan han har stilt osv. Og så ble jeg sittende og klikke litt på linker om mamma'n hans, siden kennelen "vår" skryter så veldig av henne. Og hvor overrasket ble ikke jeg da jeg så et navn jeg kjente igjen fra denne tråden i samme link som navnet på mamma'n til gamlefar!? Og hva annet var det ikke som poppet opp, enn en stamtavle!?
Funfact: Det viser seg, Sneglo, at din Moneva's Rose of Atena deler gener gamlefaren vår.
Nyx skrev:Ex-It og Samjoas Ginya i stamtavla til Moneva's Rose of Atena er begge også foreldre til vår! 🙂
Sneglo skrev:Aha 😀 Morro 😀
Nyx skrev:Og en liten påminner om landet vårt egentlig er ganske lite.
Miley skrev:Jeg vil ha en slik pitteliten nydelig en
Du kan få den tilbake når den blir stor og spiser opp kattene.
Hyacinth skrev:Så søte!
Hvor store blir de som voksne?
Jeg sitter med en valp på fanget as we speak. Det er koselig, men utrolig mye arbeid!
Hyacinth skrev:Det kan jeg skjønne. Har angret flere ganger de siste ukene. Men det går litt bedre.
Logg inn for å svare i denne tråden.