Chanett
15k innlegg
Om man har sitteplass. Når er det lurt å ta shuttlebussene?
Chanett skrev:Om man har sitteplass. Når er det lurt å ta shuttlebussene?
tinkadott skrev:En av de vaktene som sjekket vesker insisterte på å ta kompaktkameraet mitt da... Måtte virkelig diskutere med henne, og hun tilkalte backup, for hun sa ingen kamera var tillatt. Jeg hadde heldigvis med utskrift av mailen der det stod at kompaktkamera var lov. Vi kom oss inn m kamera.
tinkadott skrev:Vi satt på feltet. Reine do. Null kø. Tror det var en annen på do når vi var, og en 5-6 toaletter å velge i på vært felt. Null problem!
jane skrev:Jøss. Rart disse vaktene ikke veit sånt på forhånd. Også skriveren min som er tom for blekk. Må jo faktisk ha med meg den mailen, der det står at det er lov med kompaktkamera da. *drar for å kjøpe blekk*
tinkadott skrev:Vi kom 1820. Da ble vi stående i kø ca 30-45 min tenker jeg?
pøbelsara skrev:Det er slik vi planlegge å gjøre også - det høres lurt ut. Jeg vil gjerne bak de ivrigste i køen.
Huldra skrev:Vi kommer med langdistansebuss så vi må nok pent stå i kø noen timer. Kjedelig siden vi har sitteplasser, og i værtfall siden jeg er blitt sørpe forkjøla 🙁
Avatar skrev:Dere må vel ikke gå rett i kø? Ta dere en tur rundt på Fornebu i stede, det er fint der.
Logg inn for å svare i denne tråden.