Mandarin
14k innlegg
Pauseinnslag er alltid like kjedelig.
Startet av Ru 943 svar 81k visninger
Til nyesteMorsomste alenehjemmemedbarn-kveld jeg har hatt på riktig lenge. Ikke like kult som når Toffen føder i tillegg, men veldig hyggelig å sitte og slenge dritt om MGP sammen med andre likesinnede. Stemme er helt uaktuelt.Miss Norway skrev:TULLER DERE? 700 innlegg på èn kveld i èn tråd???
1. Bruker dere TID på å se på Grand Prix???
2. Bruker dere PENGER på Grand Prix???
*dypt rystet* og øyensynlig sær.
Ser på film?Azi skrev:Jommen du og vi er faktisk i ett foreldreforum. Hva tror foreldre gjør en helt vanlig lørdagskveld? 😛
Mandarin skrev:Pauseinnslag er alltid like kjedelig.
jeg lurer på om Missa er litt redd folkehavets dyp.kokosbolle skrev:Finn frem folkesjela i deg MissNorway, så blir det GP-fan av deg og
Husker dere Bestemor spiller tromme - eller noe slikt fra GP for et par tre år siden. 😀Barbarella skrev:Han med trommen var jo litt søt da.
Miss Norway skrev:Ser på film?Drikker rødvin foran peisen? *helt ut*
Med god grunn!Madam Mim skrev:jeg lurer på om Missa er litt redd folkehavets dyp.
Inagh skrev:Hva søren gjør du om du søler rødvin ut over en kjole til 400 000 kroner, eller klarer revne den eller noe slikt? :kløne:
Logg inn for å svare i denne tråden.