Divine
50k innlegg
Det er derfor jeg aldri sier noe til de som sperrer. For jeg vet jo aldri hvem som står rolig av god grunn. Men i de fleste tilfellene tror jeg folk bare ikke tenker tanken på, ev. ikke bryr seg om at det kommer folk bak dem.
Billa skrev:Noen må ta ansvar. Dere har den tiden dere har. Fordel oppgavene blandt dere, smell det ut i gruppa (forutsetter at du kan se at de andre har lest innlegget) og gjør din del. Dette er jo en ganske konkret oppgave som bør være grei å fordele. Dere er 6 stk? 1 skriver om retningslinjene, og 2 og 2 finner og skriver/beskriver 2 eks på oppfølging/ikke oppfølging. 1 syr alt sammen til slutt og får levert. Dette hadde jeg gjort, særlig når dere alle synes å være litt av typen som bare håper at oppgaven forsvinner av seg selv 😉
Myria skrev:Jeg støtter bussjåførene, men jo, jeg gruffer veldig når jeg må betale hele 1600 kr for taxi til flyplassen fordi det ikke finnes kollektivalternativer når bussene ikke går.
Fintdethei! skrev:Jeg syns hun har all grunn til å være meget fornøyd med mammaen sin!
Lavender skrev:Nei, Norwegian behandler ikke klage på vedtak. Hverken på Messenger, mail eller telefon. De henviser til nemnd i det landet reisen ble kjøpt. Så nå er klage sendt Transportklagenemnda hvor de har behandlingstid på 6-7 mnd.
Det var jo for godt til å være sant at reisen 2. August skulle tilbakebetales en uke etter 4. Mai reisen. 🙄. Jeg tror selskapet trenerer og håper noen gir opp eller at forsikringsselskapene tar regningen.
Lavender skrev:Norwegian står på sitt, at jeg ikke møtte. Selv om også Avinor også bekrefter at flyet ikke gikk.
Cauchy skrev:Har du betalt med kredittkort?
Lavender skrev:Ja. Jeg har ekstra reiseforsikring i Remember som jeg skal teste. Og jeg har helårs i IF, har sendt, men ikke fått svar der. IF ønsker forståelig nok at flyselskapene skal betale ut det de har plikt til.
Cauchy skrev:Du kan melde krav til kredittkortselskapet (ikke forsikring) når du ikke har fått det du har betalt for.
https://www.forbrukerradet.no/forside/okonomi-og-betaling/kortreklamasjon/
Logg inn for å svare i denne tråden.