Blondie skrev:Nåh, har du kommunisert med min eks?
.
Hehe, tviler. Men enkelte menn jeg må forholde meg til i jobb, da hender det jeg tenker "stakkars kone som må forholde seg til dette daglig".
Blondie skrev:Nåh, har du kommunisert med min eks?
.
My skrev:At Helthjem har rotet bort pakken med Levis-buksa som jentungen har kjøpt på 'tise.
Kundesørvis hos helthjem har avsluttet saken, og anser pakken som tapt. De har informert 'tise om saken og de vil ta det videre med meg (altså, som i at de betaler meg pengene tilbake, og får det igjen på sin forsikring antar jeg). Det som er surest er at jentungen var veldig glad hun fant denne buksa, som hun har ønsket seg, og håpet den kom fram til første skoledag. Selv om vi finner en annen bukse av samme type nå, rekker vi nok uansett ikke å få den til da.millact skrev:Åh, så kjipt. Kanskje den dukker opp? Ellers er vel pakkene forsikret? Men utrolig kjedelig likevel.
Malama skrev:Gravemaskin utenfor soverommet. Nå!
Det bygges hus der dagen lang, men søren meg, halv tolv er det natt!
Milfrid skrev:Kollegaer som etterlyser dokumenter som ligger rett foran øynene deres om de hadde orker å heve blikket.Det er så motiverende å lage planer ingen leser, men etterpå sutrer om at mangler.
annemede skrev:Du kan be om å få se hvilke avbøtende tiltak som er tenkt gjennomført i forbindelse med anleggsstøy.
-ea- skrev:Folk som svarer med "tommel opp"-symbol når jeg har stilt et enten-eller-spørsmål.
Polyanna skrev:Man bør komme med sjokolade til naboene når sånt skjer, Malama.
Malama skrev:Og potetgull
Særlig siden vi har soveromsvindu rett mot den nye nabotomten.
annemede skrev:Man bør i det minste gi beskjed i forkant slik at man kan ha mulighet for å velge å reise bort, evt tilby altetnativ ovrrnatting.
Etter kl 23 skal det svært gode grumner til å drive anlehgsarbeid. Søk opp anleggsstøy, bor du i Oslo kommune er det enda strengere.
Malama skrev:Bor langt fra Oslo, bor på bygda på vestlandet hvor slikt nok ikke tas like alvorlig.... Ikke et stort byggeprosjekt heller. Det er et hus.
Malama skrev:Bor langt fra Oslo, bor på bygda på vestlandet hvor slikt nok ikke tas like alvorlig.... Ikke et stort byggeprosjekt heller. Det er et hus.
star skrev:Tur på legevakta fordi kløna meg har prøvd å skalpere meg selv.
Logg inn for å svare i denne tråden.