Timar skrev:r
Js, bonushjemmet til boffsen høres definitivt hjemme i en glad-tråd! 🙂 Hun er hos dem ca annenhver uke og har det helt strålende der. Jeg eier henne alene og betaler forsikring og veterinærutgifter, men de betaler mat når hun er der. Og med en sånn stor hund med ymse allergier og dertilhørende spesialdiett så er det absolutt en god hjelp.
Frøkna vår sliter med en form for hudallergi, som både gir seg utslag i dype hudinfeksjoner og ører som tettes helt av guffe og må renses i narkose. Og nå et blodøre på toppen. I fjor opererte hun også bort en svulst som heldigvis viste seg å være godartet OG knakk en klo. Da toppet det seg litt for forsikringsselskapet.
Ah, skjønner. Øreinfeksjoner og blodøre er kjent ja, vært igjennom det samme på min. Først da han var 10 år så en veterinær sammenheng med allergi. Vi måtte også ha rens i narkose. Hadde en del diaré og, men heldigvis ble han mye bedre på allergi-for. Har 20 kg hundefor nå av ulike merker som jeg skal prøve å selge. Veterinæren sa de så veldig mye allergi, tror jeg har lest at minst 25% har det. Glad x-en overtok alt av utgifter med dyrene, ser at som ufør har jeg ikke hatt sjanse til å ha hund pga økonomien.