Au, ørene mine!

Cezar kjører jo samme kjoletrikset som filmlerretkjoledamen i forrige semi. Og så synes jeg det er litt teit å tyvstarte med konfettien. (Sparker litt til Danmark også der.) Uansett er jeg litt ekstra glad vi ikke sendte Solli-Tangen nr. to i år. Operametalen han kunne stille opp med ville sett temmelig puslete ut sammenliknet med dette.
Jeg er spent på de andre nordiske bidragene i kveld. Finlands elleville stalkerbryllupssang fikk meg i hvert fall til å flire godt, og selv om jeg nesten sovnet av den islandske balladen, må jeg innrømme at Eythor Ingi har en flott stemme. Ellers har jeg hatt det travelt, og har ikke hatt tid til å høre gjennom alle sangene denne gangen. Kommer sterkere tilbake neste år. 🙂
Til slutt: Gleder meg veldig til i kveld. Heia Margaret! Uansett hvordan det går synes jeg Norges bidrag i år har stil, klasse og kvalitet.