Skremmern
32k innlegg
Hva betalte dere som kjøpte isbjørn skibukse og jakke nå?
Skremmern skrev:Hva betalte dere som kjøpte isbjørn skibukse og jakke nå?
Katta skrev:Da ble det skallsett i blått også. Str 98/104. Så er jeg sikker. Det blir jo brukt enten i høst eller neste vår.
Liljekonvall skrev:NIN: ser du har bestilt lue fra Isbjørn....hvor gammel er gutten og hvilken str kjøpte du ? Har så lyst på slik lue også, men er veldig usikker på størrelsen..
Corbeille skrev:Jeg klarer ikke å bestemme meg for om vi bør gå for skallsettet eller skiettet fra Isbjön of Sweeden.
Dette skal brukes av jente som vil gå i førsteklasse til neste år. Bruksområdene blir til og fra skolen, snølek og i skibakken.
Hvordan er det vanlig å gjøre det på skolen? Har de vanlige bukser under utetøyet? Blir det da for kaldt med skallbukse? Eller blir det for klumpete med skibuksen? Tar de på utebukser til hvert friminutt?
Liljekonvall skrev:Bestilte fra dansk butikk som har tilbud og settet kom på Dkr 1311,- (inkl frakt og moms fratrukket). Kommer vel norsk moms på dette i tillegg....men sparer en god del allikevel 🙂.
millact skrev:Hvor? Jeg trenger evt bare en skallbukse, str 128.
Minni skrev:Grøten: HVor fant du den blå jakka?
Minni skrev:Grøten: HVor fant du den blå jakka?
Skremmern skrev:norrbaggen.jetshop.se, kanskje?
Skremmern skrev:norrbaggen.jetshop.se, kanskje? Synes de er fryktelig dyre selv på salg, jeg da.
Logg inn for å svare i denne tråden.