og en hvit body med pent, rødt broderi rundt armene. Den også fra NameIt, men fant den ikke på nettsiden.
Og hvit smekke med rødskrift, der står det: My first christmas. Også fra NameIt (Sikle-frøken måtte bare ha en sånn...)
Minni skrev:En av julegavene til poden, han kommer til å elske den tipper jeg. Til nå har han brukt pinner for å fylle bensin på brannbilen.
millact skrev:Den var tøff! Hvor er den kjøpt og hva koster den sånn ca?
venla skrev:
Tøfler som matcher den røde julekjolen
Liljekonvall skrev:Tenkte samme tanken da jeg kjøpte de til min 1 klassing....men hun hadde sååå lyst på dem og er sååå stolt av dem:)
veobra skrev:Sånn er det her også, de har ligget på hylla mens jeg har vært i tenkeboksen. Tenker hun flyr til skolen i morgen når hun får lov å bruke dem. 😀
De er i skinn og vanntette, så jeg tror de blir bra. Men for en pris.
Curly skrev:Er det disse som er på tilbud på Euro sko nå, til 499,- ? Vurderer den til snart 4 åringen.
veobra skrev:Det er ikke samme modellen. Jeg har kjøpt Timberland, hele skoen er i skinn og er vanntette. Koster 1000,- De på Eurosko har skinn nederst, men er ellers syntetiske og ikke vanntette.
Minni skrev:Den er kjøpt her.
http://www.barneshoppen.no/index.php?main_page=product_info&cPath=26_57&products_id=1577
Med frakt ble det ca 600 kr.
Den var satt ned fra 749 til 449 kr.
Molly skrev:Timberlandskoene er fantastisk gode. Storesøster hadde dem i fjor, og til tross for at det var en temmelig kald vinter så var hun alltid god og varm på bena. Hun ville ha de samme skoene i år. 🙂
Minni skrev:Skal brukes som knebukse.
Logg inn for å svare i denne tråden.