Isolde
15k innlegg
Kanskje jeg skal begynne å hevnprikke jeg og, men da holder vi vel på i det uendelige.
Sitron skrev:Du kan få en grønn av meg.
alfaCharlie skrev:Prikketråd? På FP?
Polyanna skrev:Dette blir et veldig komplisert regnskap.
Skremmern skrev:Sånn, nå har dere fått som fortjent, hele hurven.
Ikke poengene, bare kommentarene, men i denne nye forumoppdateringen så mener jeg at kommentaren også blir liggende, men med T/N eller noe i den duren istedet for trådtittel når tråden blir slettet.Joika skrev:... men de forsvinner jo likevel når tråden blir slettet gjør de ikke?
Isolde skrev:Synes at de som rødprikker kan ihvertfall gjøre det helt. Ikke bare noen av de som har fått grønn. *står først på listen*
Polyanna skrev:Hvordan ser dere hvor mange poeng som kommer til eller blir borte? Jeg ser bare totalen, jeg. Holder dere orden på det tallet hele tiden? Gærne kontrollfreaker!
Alexy skrev:Jepp, hele tiden.:p
Neida, men jeg visste hva jeg hadde siden jeg fikk 10 av Sitronen. Så da kunne jeg enkelt se hvor mange minus Skremmern ga meg.;) Men fikk en til grønn, så da er vi i pluss igjen.
Skremmern skrev:
Tante Sofie skrev:...eg har ikkje eingong funne ut kvar hen eg finn mine eventuelle prikkar, så ingen vits i å prikke meg!
Tante Sofie skrev:Oppdatering: eg har fått kyndig hjelp, og er no fullt ut i stand til å ta imot prikkar! :give it to me: 😎
Logg inn for å svare i denne tråden.