Pebbles
17k innlegg
Vet du hva, Primrose, folk som stiller seg kritiske til en hyggelig oppmerksomhet fra andre, kan ta seg en bolle. Jeg blir glad for alle julekort i alle varianter.
Pebbles skrev:Vet du hva, Primrose, folk som stiller seg kritiske til en hyggelig oppmerksomhet fra andre, kan ta seg en bolle. Jeg blir glad for alle julekort i alle varianter.
Anne C skrev:Jeg synes også det er koselig. Men jeg får liksom bare 2-3 tilbake av de 20-25 jeg sender.
Primrose skrev:Skriver dere mye på kortene?
Hyacinth skrev:Kan jeg spørre hvordan dere tenker rundt dette med hunden og julaften? Vi skal antakelig ikke ha med hunden på julaften, og jeg kjenner at det er litt rart..Men den er jo alene når vi er på jobb, så det er ikke det..
GinaK skrev:Jeg synes julekort er koselig. De med bilde av barna/familien er stas. Jeg har tatt vare på alle vi har fått de siste 19 årene jeg har bodd sammen med mannen..
Palmen skrev:Jeg hater, virkelig hater, november. Nå gleder jeg meg bare til det blir så nærme desember at jeg kan adventspynte og få litt glede inn i livet.
Millen skrev:I år har vi gjenbruk av litt gaver!
Logg inn for å svare i denne tråden.