rajraj
11k innlegg
Jeg ble tipset av Søster, som jeg kjenner IRL, etter at jeg lurte på hvorfor hun var slik en vis småbarnsmor.
Var helt sylfersk forumist da jeg registrerte meg.
Startet av LilleT 225 svar 29k visninger
Til nyestemaggypop skrev:Jeg leste en tråd på Et Annet Forum, som vel omhandlet snobbete, overbærende Odd Molly-kjøpende rødstrømper.
cilen skrev:Jeg ble med for å spionere på LaBanga og Nabojenta. Ganske tidlig, men allikevel litt forsent til å få full oversikt over hva de driver med. 🙁
Ser ikke medlemsnummeret mitt. (Safari)
Scarlett skrev:Jeg har også Safari, så jeg ser ikke nr. nå. 50-60-something, mener jeg.
Monsoon skrev:Jeg hentet også kremfolk. (Men ble jeg hentet av noen? Nei. Ingen sa fra til meg. Jeg måtte lete meg frem helt selv, og av registreringsdatoen min å dømme gikk jeg rundt i blinde i en hel måned.
)
Svanen skrev:Noe tilsvarende med meg.
Tror jeg meldte meg inn rundt 1 årsdagen til FP. Husker iallefall noe rosa og "ny" logo
Har ikke vært "på det andre stedet", men var halvaktiv på BarniMagen og DinBaby noen år. Det ble i grunnen for mye baby for meg når minsten min begynte å bli 3-4 år.
Logg inn for å svare i denne tråden.