Musemus
8,2k innlegg
Jeg har kun laget invitasjon i gruppe på Facebook. Der har jeg invitert til selve selskapet, så gir vi beskjed til dem som skal være med i seremonien når vi vet hvor mange vi får ha med.
Ang det med invitasjoner, så kan jeg si at vi (konfirmanter i fjor) gjorde det slik at vi skrev på invitasjonen at folk i svaret skulle oppgi om de ønsket å delta på seremonien eller ikke, og informerte om at billetter ville bli fordelt når vi visste hvor mange vi fikk, og at det ikke var sikkert at det ble nok til alle som ønsket det.Myria skrev:Jeg driver så smått med invitasjonene og lurer på hvordan dere løser det med at ikke alle gjestene får være med på seremonien. Bestiller dere én type invitasjon til de som får være med og én annen til de som ikke får være med? Lager dere invitasjon bare til festen og skriver på for hånd til de som får delta på seremonien? Annen løsning?
My skrev:Ang det med invitasjoner, så kan jeg si at vi (konfirmanter i fjor) gjorde det slik at vi skrev på invitasjonen at folk i svaret skulle oppgi om de ønsket å delta på seremonien eller ikke
Myria skrev:Jeg driver så smått med invitasjonene og lurer på hvordan dere løser det med at ikke alle gjestene får være med på seremonien. Bestiller dere én type invitasjon til de som får være med og én annen til de som ikke får være med? Lager dere invitasjon bare til festen og skriver på for hånd til de som får delta på seremonien? Annen løsning?
Logg inn for å svare i denne tråden.