HUNDREOGNITTITO SIDER med IDIOTSØKNAD for SMÅPENGEKOMPENSASJON!
FANDEN ta kulturdepartementet.
Maverick
88k innlegg
Taien skrev:Jeg er DRITTLEI av å ha vondt! Jeg er "flink" og går turer i ulendt terreng bare for å ha timer med syke smerter i fot og kne etterpå!
F@#K DENNE KROPPEN! Skraphaugen neste!
Einhyrningur skrev:Nå har jeg trimma annenhver dag i en hel uke og er FORTSATT FEIT???
Einhyrningur skrev:Nå har jeg trimma annenhver dag i en hel uke og er FORTSATT FEIT???
star skrev:Forbanna hodepina som dukker opp HVER Søndag![]()
maggypop skrev:Det hadde jeg også en periode da jeg var i 30-åra. Fant til slutt ut at det kom av kaffeabstinens; jeg drakk mengder med kaffe på jobb i ukedagene, men stort sett ikke i helgene. Etter at jeg begynte å drikke litt kaffe i helgene, ble jeg kvitt hodepinen.
Kan det være noe tilsvarende for deg? Ikke nødvendigvis kaffe, men noe du inntar/gjør mindre av i helgene?
MegaMie skrev:Jeg vil så veldig gjerne på hyttetur med fire venninner om to uker, noe vi har hatt på planen i over ett år. Men kommunen er blodrød (som det så elegant står i avisa) og det er ikke sjans i havet at det går i år heller.
Strå skrev:Kanskje vi kan starte en sånn innbytteordning? Det vil jeg ha. Skader etter slag? Bytt hue! Kne som feiler eller smerter på tur og annet gøy? Bytt kne her!!!
Taien skrev:God idé! Byttebua for kroppsdeler...eller ny gruppe på fb "kroppsdeler byttes i *sett inn bydel/by*"
Pøblis skrev:Jeg sparket borti et stolbein og det gjør noe INNI H*%&%$! vondt!!
har lagt på ispose, men er jo for søren beinskjør på grunn av medisinene jeg bruker, og er redd jeg har brukket noe.
Hyacinth skrev:Virkelig et mikroproblem, men likevel!Hvorfor har de som lager flytende vaskemidler sluttet med den patenten som gjør at man ikke søler, eller at sølet renner tilbake i flaska? Nå er det borte både på Milo, flytende Blenda og Omo Sport, og det er umulig å helle uten å søle! Javel, så sparer man littegrann plast, kanskje, men ærlig talt. Dette virker ikke.
Jeg gidder ikke maile Lilleborg eller Orkla eller hvem det nå er. Det har jeg gjort før, og makan til svadasvar jeg fikk da.
Carrera skrev:Så enig med deg
Hyacinth skrev:Forrige gang jeg sendte mail om noe jeg var misfornøyd med (de hadde endret noe til «det bedre» også den gang, fikk jeg et svadasvar om at de lyttet til forbrukerne og at de ville ha det sånn. Ja. Sure.
Hyacinth skrev:Forrige gang jeg sendte mail om noe jeg var misfornøyd med (de hadde endret noe til «det bedre» også den gang, fikk jeg et svadasvar om at de lyttet til forbrukerne og at de ville ha det sånn. Ja. Sure.
Myria skrev:Det samme skjedde meg en gang. Jeg skulle kjøpe en pakke kjeks og det stod stemplet på pakken "Ny og bedre smak". Jeg syntes de smakte grusomt
Logg inn for å svare i denne tråden.