vixen
11k innlegg
Min søster og bror med familie kommer på sodd og kake. Det blir her og vi har forholdsvis god plass. Her er det sno og kaldt så kaffe på terrassen utgår!
Simone skrev:Vi er invitert på lunsj hos svigermor, men bortsett frå det har vi ingen planar. Eigentleg kunne eg mest tenkt meg å sitte heime i sofaen i joggebukse... Lurar på kva dresskoden er hos svigermor. Eg gidd i allefall ikkje bunad i år!
GinaK skrev:Vi har ingen avtaler foreløpig. Men dersom det skal bli noe familiesamling så er det vi som må holde det her. Får se hva det blir til.
Min mor orker ikke å komme og svigers stiller sikkert heller ikke når dagen kommer og da blir det kun med mannens søsken og familien og det vet jeg ikke om jeg gidder..
Logg inn for å svare i denne tråden.