Blondie
46k innlegg
Jeg klarer ikke sci/fi i noen grad og skyr disse elementene som pesten. Jeg synes det er utrolig kjedelig at Lovecraft Country tilsynelatende er spekket med dette, for historien er jo mer enn interessant.
Ruslebiffen skrev:Noen som har sett mer enn to episoder og kan komme med an/av-befaling? 🙂
Zulu skrev:Så den i sommer. Den var fantastisk! Jeg tror fortsatt jeg har kommet på innsiden av ekte dansk politikk.
Musemus skrev:Marianne-saken på Sumo.
Første sesong av Mordene i Sandhamn, andre sesong virka skikkelig dårlig.
Hondacrv skrev:Det kan vel nesten ikkje bli gode seriar av bøker som er så dårlige?
Hondacrv skrev:Ja, er ikkje det Camilla lackberg sine da? Og språket der, særlig i dialogene, er pinlig dårlig.
Robyn skrev:Jeg så Away på Netflix i løpet av et par-tre dager. Jeg likte den godt selv om jeg ser den får litt blandede tilbakemeldinger.
Hondacrv skrev:Har noen sett Borgen? Korleis var den?
zinatara skrev:Jeg likte den også. Men tror kanskje de som forventet mer scifi ble skuffet, for det er vel egentlig mer familiedrama med nasa og romferd som bakgrunn.
polarjenta skrev:Nei, de er basert på Viveca Stens bøker.
Logg inn for å svare i denne tråden.