SpetakkelRandi
13k innlegg
jeg fikk det til, men polarjenta hadde en god løsning..
Startet av Fruktflua 1k svar 162k visninger
Til nyestepolarjenta skrev:Om du ikke får det til, er det jo tydeligvis bare å stille kritisike spørsmål for det takler de jo ikke og blokkerer deg.
Madam Mim skrev:Man skal selvsagt være veeeeldig forsiktig med å sette noen som helst diagnose på folk altså, og jeg er helt utenfor min liga. Det var mer ment som litt lett og ondskapsfull underholdning.
Det trenger ikke å være mindre oppdiktet selv om det er brukt navn.MRB skrev:Det kan være noen grunner til at de legger ut navnene. Antagelig ønsker de å være åpne for at alle skal forstå hva som skjer, dette for å unngå at man skal tro at alt er oppdiktet. I Norge har man innsyn i hva andre tjener, da må man også tåle å få høre det når disse legene går så langt.
Og det er et bevis på hva da, tror du.MRB skrev:Det er ikke så rart, politiet har henlagt saken flere ganger nå.
MADCOW skrev:Jeg tror regjeringen må gripe inn i denne saken. Helseministeren og politiet må gripe inn for å rydde opp i denne saken.
Og tannfeen. Ikke glem tannfeen.MADCOW skrev:Jeg tror regjeringen må gripe inn i denne saken. Helseministeren og politiet må gripe inn for å rydde opp i denne saken.
Ut i fra ditt eget resonnement, beviser det at han snakker sant og har rett i det han skriver.MRB skrev:Men, det er en ting jeg ikke forstår her hvorfor SSE står frem med fullt navn, han viser til og med bilde av seg selv og sitt barn.
MRB skrev:Justisministeren må også komme på banen! Sykehusene er ikke alene om dette, mange andre er også med på dette fordi de skal spare penger. Men, det er en ting jeg ikke forstår her hvorfor SSE står frem med fullt navn, han viser til og med bilde av seg selv og sitt barn. Er han PR-kåt? Jeg leste om hans barn og det ser ut til at alt går bra med barnet. Barnet har en enkel hjertefeil, men han lager en stor sak av det.
Logg inn for å svare i denne tråden.