nokon
23k innlegg
Nei, folkens! Nå må de stenge denne pollen! Det einaste som er meir irriterande enn å stadig trykke inn i denne tråden, er å stadig trykke inn i denne tråden for å sjå at det ikkje er nokon som har skrive noko nytt her.
Startet av Nyx 1,6k svar 306k visninger
Til nyesteTjorven skrev:Stakkars Nyx. Det kommer til å gå lang tid før jeg går inn på en tråd hun har startet.
Nyx skrev:Jeg har tatt den tanken til etterretning, og har konkludert med at det vil være lurt å vente en stund før jeg prøver å starte en seriøs tråd.
bai skrev:Nei, folkens! Nå må de stenge denne pollen! Det einaste som er meir irriterande enn å stadig trykke inn i denne tråden, er å stadig trykke inn i denne tråden for å sjå at det ikkje er nokon som har skrive noko nytt her.
bai skrev:
bai skrev:Note to self: når det står "siste innlegg:bai" er det ikkje nødvendig å gå inn i tråden, sjølv om han er oppdatert.
Tante Sofie skrev:Eg held meg til gjeldande overskrift, og står fram som ei som sjekkar mobilen på kino!Eg kan finne på å spele spel på den også, for å få tida til å gå. Alle filmar er jo så langdryge... :utålmodig:
Tante Sofie skrev:Eg held meg til gjeldande overskrift, og står fram som ei som sjekkar mobilen på kino!Eg kan finne på å spele spel på den også, for å få tida til å gå. Alle filmar er jo så langdryge... :utålmodig:
DM skrev:Fnis, det burde jo være en åpen poll, så vi kan se hvem som stemmer.
DM skrev:Jeg kan opplyse om at det er veldig forstyrrende å se film på kino, når en sitter ved siden av et menneske som har full lysstyrke på telefonen sin, og det tikker inn og svares lange svar på tekstmeldinger annethvert minutt.
Logg inn for å svare i denne tråden.