Pasta
8,3k innlegg
Jeg blir ofte tatt for å være hyggelig, rolig og uskyldig. Jeg takler det med å late som om de fordomsfulle har rett.
Startet av Maverick 164 svar 23k visninger
Til nyesteGeorgine skrev:Rullestolen gjør at man blir dum i hodet og enkelte tror man må snakke via partneren. Jeg takler det ved å kjøre på de for å klargjøre at jeg kan tenke selv og at jeg akkurat tenkte at det ville være morsomt å kjøre på de.
Blånn skrev:Jeg kom på en fordom til... Jeg jobber ikke i det hele tatt i mitt yrke. 😉
alfaCharlie skrev:Jeg blir derimot sett på som superintelligent som er så flink i norsk.
Georgine skrev:Rullestolen gjør at man blir dum i hodet og enkelte tror man må snakke via partneren. Jeg takler det ved å kjøre på de for å klargjøre at jeg kan tenke selv og at jeg akkurat tenkte at det ville være morsomt å kjøre på de.
Skilpadda skrev:Jeg blir ikke møtt av så mange fordommer i hverdagen. Jeg tilhører kanskje ingen grupper som er interessante nok?
Logg inn for å svare i denne tråden.