Polyanna
78k innlegg
Det er en litt pussig vei inn til e-konsultasjon for meg, men med litt mikk på helsenorge, så pleier jeg å finne det.
Blondie skrev:Gruer meg til helga. Vi skal klargjøre en leilighet for salg (dødsbo) og ha visning her vi bor på søndag. Det regnskapet går ikke helt opp.
(I det minste bør jeg komme i gang med rengjøring …)
Fersken skrev:Man får alderssyn som nærsynt også. Mine briller har korrigering for både nærsynthet, progressiv og skjeve hornhinner. Heldigvis ikke så høye tall, men dyre glass likevel.
Myria skrev:Det er dessverre ikke slik at alderslangsynthet jevner ut nærsyntheten man har fra før, i stedet blir man begge deler.
Blondie skrev:Jeg vet man får det, men det nærmer seg vel pluss mer da? Det er det optikeren alltid har sagt til meg, hvertfall. Jeg tror ikke det ene er bedre enn det andre altså. Jeg irriterer meg bare over at jeg er født med disse ubrukelige gluggene.
Logg inn for å svare i denne tråden.