Feber og snørr og dett i desa. Og jeg må nesten ned i bygda for å dusje i dag*, og vi skal liksom hjem i morgen. Er jeg sånn da skal jeg vel holdes unna både båt og fly tenker jeg.
*) I et hus ingen bor i for tiden, men det er en 500 meter i snø og 500 meter på gjørmete veg. Ikke kan jeg gå på ski heller for det er jeg fortsatt for svimmel til.
Forkjøla og syk hele uka. I tillegg har jeg skallet hode tre ganger denne uka. Vondt. Dritt uke.
Anne C
28k innlegg
Millen skrev:
Forkjøla og syk hele uka. I tillegg har jeg skallet hode tre ganger denne uka. Vondt. Dritt uke.
Strå
13k innlegg
Og der forsvant den eldste og siste av Mutter'ns søsken ut av tiden. Han mista livsgnisten da barndomskjæresten døde for tre år siden. At søsteren er dement og ikke lenger kontaktbar for ham hjalp ikke. Så da lillebroren døde nylig sluttet han å spise. Det var ikke uventet beskjed å få.
Millen
27k innlegg
Kondolerer, Strå.
meisje
6,9k innlegg
Så leit Strå
star
25k innlegg
Kondolerer, Strå.
Bestemor gjorde det samme. Nektet mat og medisin da hun ble syk.
Strå
13k innlegg
Han ble åttifire, så det var ikke uventet, men leit likevel. Takk for alle klemmer og sånt.
My
33k innlegg
Kondolerer Strå. Klart det er trist og rart når en person blir borte, som "alltid" har vært der, uansett alder. En hel æra som er over. Håper han har hatt et godt og rikt liv.
Anne C
28k innlegg
Kondolerer Strå.
løve70
21k innlegg
Kondolerer Strå
Malama
32k innlegg
Kondolerer
Nenne
46k innlegg
Kondolerer, Strå.
liefje
8,6k innlegg
Jeg leste et sted om døden og spising da min fars liv gikk mot slutten. Han spiste mindre og mindre og vi i familien ble stresset og trist av dette. Det jeg leste var at man dør ikke fordi man slutter å spise, man slutter å spise fordi man skal dø. Det ga trøst. Han var klar. Kondolerer <3
Strå
13k innlegg
Nettopp slik føles det lijefe, han var klar for siste skritt.
Takk for alle klemmer og gode ord fra forumet.
Stompa
21k innlegg
Gruffer over at jeg kjøpte engangsmopper med grønnsåpe da butikken var tom for de jeg vanligvis bruker, i stedet for å vente med å kjøpe. Nå synes jeg at jeg må bruke dem opp, og resultatet er at huset lukter skittent når det egentlig er nyvaska. Hater virkelig grønnsåpelukt!
star
25k innlegg
star
25k innlegg
Har så lyst å henge ut vasken. Men jeg vil jo ikke guttungen så vondt.