Skremmern skrev:Fra hvem til hvem og i hvilken anledning? :skjønnerikke:
Alle diskusjoner skal ende slik 😉
Startet av Silver 193 svar 25k visninger
Til nyesteSkremmern skrev:Fra hvem til hvem og i hvilken anledning? :skjønnerikke:
Persian skrev:Bare forsett å underholde! *kjeder meg*
Skremmern skrev:Hvordan slik? Uten punktum og med nedlatende smiley?
Dragen skrev:
Manga skrev:At folk blir så voldsomt provosert klarer jeg ikke å skjønne.
Nabojenta skrev:Joda, jeg gjorde det, men regnet med at folk klarte å se ironien i setningen min, like mye som i Skremmerns setning om de sultne barna i Afrika. Brukte jeg feil smiley eller klarer jeg bare ikke å få frem snerten slik som Skremmern?
:legger seg i hardtrening:
Veravera skrev:hvorfor ikke, sikkert flere som lurer på dette her inne vil jeg tro?
Skremmern skrev:Jeg fikk nettopp en prikk av Sitron hvor hun skriver: Du er så reflektert, hyggelig, moden og smart!
: outer:
Skremmern skrev:Sitron: Jeg opplever ikke at rine har overtatt din rolle. Din jobb som er å skremme bort nykommere blir fremdeles utført etter beste evne, ser det ut som. Rine, derimot, er virkelighetsfjern og irriterende mot eksisterende brukere, men veldig opptatt av å behandle nykommere pent. Stor forskjell.
Ser at det er opprettet en gruppe på fb som heter: Dere fikk aldri svineinfluensa fordi VI vaksinerte oss 🙂.
Må si at jeg blir direkte kvalm og forbannet på mennesker som slukte "agnet"
til en stat som dreit på draget(som vi si i Nord-Norge).
Metallica skrev:
Og Metallica, det er MEG! Det kan du ikke ta fra meg Rine
Kanina skrev:Stemmer det virkelig at alle de omkomne tilhørte risikogrupper? Det var da flere som ikke tilhørte noen risikogruppe.
.
rine skrev:Her virker du faktisk litt smart. Ikke så verst observert det der, selv om jeg ikke går inn for å irritere deg. Klart det tærer på både humør og annet når man hele tiden tar så grundig feil...
Skremmern skrev:Uavhengig av alt dette, trenger man ikke akkurat å være Einstein for å skjønner hvordan du opererer på dette forumet. Du ser ting fra én side, hovedsaklig din side, og du virker sjelden villig til å reflektere eller idémyldre. Du diskuterer for å ha rett, for å vinne EM-medalje i å utheve enkeltord, og for å hevde deg selv. Du skjønner ikke engang når du fornærmer folk, sikkert derfor du ikke bryr deg når du faktisk gjør nettopp det. Det er veldig viktig & important å fortelle andre hvordan de skal oppføre seg, og gjør de ikke det til punkt og prikke slik du mener er riktig, oppfører du deg som om en eller annen universell lov er brutt, eller noe. De aller fleste gjenkjenner sine svakheter og noen prøver til og med å gjøre noe med det, men ikke du, du er ufeilbar, det er alltid alle andre det er noe galt med.
Men det er jo lett i si at det var hysteri, i ettertid! Det kunne man ikke vite da. Det var tydeligvis veldig vanskelig å vurdere situasjonen der og da. Helsemyndighetene fikk jo masse tyn for at de ikke gjorde nok. Og nå får de tyn for at de gjorde for mye.rine skrev:Altså: Det er jo trist at folk dør av influensa, (eller av hva som helst) men ikke verre å dø av svineinfluensa enn vanlig, vil jeg tro. Jeg trodde forresten også at ikke alle døde tilhørte risikogruppene, derav hysteriet, men det kan hende jeg tok feil?
rine skrev:Altså: Det er jo trist at folk dør av influensa, (eller av hva som helst) men ikke verre å dø av svineinfluensa enn vanlig, vil jeg tro. Jeg trodde forresten også at ikke alle døde tilhørte risikogruppene, derav hysteriet, men det kan hende jeg tok feil?
Logg inn for å svare i denne tråden.