OMG! Stakkars liten Skvett.Skvetten skrev:Denne søte rødprikken fikk jeg i denne tråden, tenk jeg har fått et tyttebær. En hevnprikk sådan også. Ikke bare det, jeg furten over press, hvilket press?
Og litt
Startet av m^2 173 svar 17k visninger
Til nyesteOMG! Stakkars liten Skvett.Skvetten skrev:Denne søte rødprikken fikk jeg i denne tråden, tenk jeg har fått et tyttebær. En hevnprikk sådan også. Ikke bare det, jeg furten over press, hvilket press?
Skilpadda skrev:Jeg synes ingen av de tingene kan tas som bekreftelse av at det er et generelt (eller i det minste utbredt) problem at folk lar være å prikke på grunn av poengene som følger med, som var det du insisterte på i den andre tråden, og jeg mener fremdeles akkurat det jeg svarte der.
Bille skrev:OMG! Stakkars liten Skvett.
Og litt
Skilpadda skrev:nam, jeg ser at det er en del som svarer i pollen at de "tja, kanskje" gjør det noen ganger. Men alle som har sagt i tråden at de har gjort det, har nevnt enkelttilfeller som enten har vært positive (man har gitt en "ekstra" grønnprikk til noen man synes "fortjener" å komme inn i M2), eller veldig spesielle enkelttilfeller (den ene nazisympatisøren vi hadde her, eller ubehagelige stalkere som plager enkeltbrukere).
Jeg synes ingen av de tingene kan tas som bekreftelse av at det er et generelt (eller i det minste utbredt) problem at folk lar være å prikke på grunn av poengene som følger med, som var det du insisterte på i den andre tråden, og jeg mener fremdeles akkurat det jeg svarte der.
Skvetten skrev:Hvem gidder å følge med på de poengene uansett? Det er jo tullete å tro at vi sitter her og skuler på andres poeng. Vi er her tross alt fordi det er spennende mennesker her som det er artig å diskutere med.
Skvetten skrev:Hvem gidder å følge med på de poengene uansett? Det er jo tullete å tro at vi sitter her og skuler på andres poeng. Vi er her tross alt fordi det er spennende mennesker her som det er artig å diskutere med.
smilefjes skrev:Sitter dere her og sier at det at jeg har fått mange påeng ikke betyr at jeg er et fint menneske?
Claire skrev:Ja. Jeg sitter med et intrikat system av regneark med oversikt over brukere, prikker og statistikker.
Skvetten skrev:Hvem gidder å følge med på de poengene uansett? Det er jo tullete å tro at vi sitter her og skuler på andres poeng.
ullmor skrev:Strengt tatt kan du vel ikke se hvor mange poeng andre har, bare dine egne. Det er bare prikkene man kan se hos andre. Eller har jeg misforstått noe?
Claire skrev:Ja. Jeg sitter med et intrikat system av regneark med oversikt over brukere, prikker og statistikker.
ullmor skrev:Strengt tatt kan du vel ikke se hvor mange poeng andre har, bare dine egne. Det er bare prikkene man kan se hos andre. Eller har jeg misforstått noe?
Skilpadda skrev:Du kan ikke se akkurat hvor mange poeng folk har, nei, men hvis du går på medlemslisten og sorterer den på "tilbakemeldinger", kan du se hvor mange de har i forhold til andre.
Surre skrev:Betyr det at den som står først har mest, osv.? :måtte prøve:
Skilpadda skrev:Hvis du sorterer listen på tilbakemeldinger, så kommer den med flest poeng først, ja.Det er altså Madam Mim som har flest poeng.
Brenda skrev:Det er det vanlige med andre ord. Jeg forstår ikke at det skal være så ille å få en rød. Jeg skjønner ikke helt at enkelte har fått sånn vrangforestilling mot tyttebær. Det er jo bare en måte å si ifra at man er negativt til selve innlegget. Da får man jo heller slå av hele rykte på kontrollpanelet om man ikke tåler negative prikker på lik linje med positive tråder.
Logg inn for å svare i denne tråden.