Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråd

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-04-25, 10:06   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.064
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråd

Ja, det er vel egentlig dagens som er gruff. Gårsdagens var grusom.

Dagens var "bare" tre biler i hverandre litt før 7.30. Kjørt til legevakta, men ikke alvorlig skade, veien åpnet for trafikk litt før ni (manuell dirigering fra politiet kom og frem til da) og derved lange køer.

Og vi hadde ikke internet hjemme for det var noe dritfsproblemer, så jeg kunne ikke starte dagnepå hjemmekontor helelr så det var bare å kjøre den kilometeren jeg kom meg og stille meg i kø.

Kom da frem til jobb en god halvtime etter at jeg ellers skulle vært der. Og ingen døde.

Det er bare meget frustrerende med ingen omkjøringsmuligheter, og altså stor trafikk, da blir det fort lang kø.

DET er gruff.

Gårsdagens hendelse var bare grusom. Og setter seg i kroppen, også for oss som ikke er direkte berørt.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no