Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

[spinofff] Vis meg en GOD spisestuestol

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-02-23, 12:41   #9
IzziCreo
#IsItOctoberYet?!
 
IzziCreo sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.503
IzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt av
Standard

Sv: [spinofff] Vis meg en GOD spisestuestol

Ikea Fanbyn. Bør kombineres med pute av noe slag tror jeg. Dvs jeg har ikke forsøkt å sitte i de uten. Vi har lammeskinn. De kan faktisk sittes i fra morgen til kveld. I kid you not.


Det funket for meg å prøvesitte. Jeg følte det var lett å kjenne etter hva som var behagelig og ikke, men med vekt på følte Kanskje var jeg jo bare dritheldig med stolene vi valgte? Det skal sies at både Izzi-mannen og Eldste prøvde de og alle andre på Ikea også. De var ikke med i alle de andre butikkene da jeg skulle screene i forkant og vi tilfeldigvis var på Ikea. Vi prøvde fritt fra hverandre, og alle pekte på Fanbyn til slutt.

__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo
IzziCreo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no