Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Støtdemper-trøbbel ...

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-04-09, 13:19   #1
Ru
Protonterapeut
 
Ru sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Hundremeterskogen
Innlegg: 31.198
Blogginnlegg: 935
Ru har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Støtdemper-trøbbel ...

Om det kommer et kraftig SPJOING fra et av forhjulene, gjerne i nedoverbakke og sving, og denne spjoing er vedvarende hver gang man svinger, så kan det være støtdemperen som er knekt. Tretthetsbrudd, rett og slett. Om man mikker litt med dekket, jekker opp bilen og vrir litt til på dekket, så kan det hende den delen som er knekt ramler ned på bakken og da er det ingen tvil lenger.

Det koster 5000 kroner å få byttet begge fremre støtdemperene på en Ford Mondeo på SnapDrive. Sånn i tilfelle noen lurte.


Møkkabil. Som vi skal legge ut for salg. Og så skjer dette ...

__________________
“Though she be but little, she is fierce!”
- Shakespeare
Ru er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no