Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Ilegg i BH

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-07-13, 20:09   #1
FruLarsen
Småbyfrue
 
FruLarsen sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2013
Hvor: I huset vårt...
Innlegg: 90
FruLarsen er litt kul
Standard

Ilegg i BH

Jenta mi blir snart 12 år gammel, og har vært en tur i badeland, jeg var ikke med, så det var litt sjokkartet da jeg ryddet ut av badetingene hennes i dag, og oppdaget at hun har sydd ilegg i en bh-topp for å ha under badedrakten.. Hun blir 12 år(!!), seriøst, begynner de virkelig å bekymre seg over små pupper så tidlig??

Må jo prate med henne om dette, men hvordan får man en slik samtale til å bli trygg og god, sånn at hun skjønner at kroppen hennes utvikler seg ikke likt som klassevenninner, men at den uansett er perfekt til henne sånn som den er og blir?

Jeg slet selv med spiseforstyrrelser da jeg var 14-15 år og til jeg var rundt 20 år, og frykter at datteren min skal oppleve noe sånt..

Noen som har gode råd å gi?

__________________
Ja, jeg har bare et barn. Det er ikke bare bare det..
FruLarsen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no