|
Divines spør-og-lær-forum Spør om alt mulig du lurer på - kanskje er det noen som kan svare. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
intro
|
![]() Videresende omadressert post?På jobb har vi fått 5 konvolutter i en masseutsendelse i retur pga utgått adresse. Er det slik at jeg bare kan omadressere dem og poste uten å frankere på nytt? Dette har jeg i grunnen lurt på i flere år.
__________________
Høstbarn 06 og 08 This is our last dance
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Står på egne ben
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.963
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Videresende omadressert post?Vi putter dem bestandig i nye konvolutter og frankerer på nytt på jobben min, men hva som er lov og ikke lov vet jeg ikke. Men posten er vel ikke så veldig interessert i å sende samme brevet 3 ganger for samme portoen tipper jeg. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Må man ha en tittel?
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Videresende omadressert post?Ja, det mener jeg du kan. Jeg har omadressert og returnert endel post gjennom årene, og aldri lagt på noe ekstra porto. Har da også levert endel brev over skranke på postkontoret.
__________________
All of these lines across my face Tell you the story of who I am So many stories of where I've been And how I got to where I am |
![]() |
![]() |
![]() |
Trådverktøy | |
Visningsmåter | |
|
|