Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Husmorferie!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-03-08, 22:09   #1
Mamarazzi
Jazzbabe
 
Mamarazzi sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Elvebyen
Innlegg: 1.640
Mamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt avMamarazzi har mye å være stolt av
Standard

Sv: Husmorferie!

Ok - ser at du skriver at du trenger en natt eller to bare for deg, selv, så da er det kanskje ikke så aktuelt å ta med noen på turen....?

__________________
Venner er de brødre og søstre man selv velger
Mamarazzi er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 31-03-08, 23:33   #2
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Husmorferie!

Opprinnelig lagt inn av Mamarazzi, her.

Ok - ser at du skriver at du trenger en natt eller to bare for deg, selv, så da er det kanskje ikke så aktuelt å ta med noen på turen....?

For å være helt ærlig, så tror jeg ikke at jeg er så hyggelig reisefølge om dagen , derfor ligger det i planene å reise alene med en stor bunke blader, sove når det passer meg, spise litt mat når jeg blir sulten, og med mulighet for en hvil igjen når jeg føler for det. Det hadde vært deilig å få litt pleie i form av ansikts- eller fotbehandling, kanskje noe massasje? Det letteste og billigste hadde kanskje vært å reise alene på hytta, men jeg er jo så hysterisk mørkredd

Men jeg har ei venninne som skjønner hva det dreier seg om, og som har tilbydt seg å være med å finne på noe, som også da vet hva hun går til, så det er mulig jeg takker ja til det tilbudet.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 31-03-08, 23:43   #3
GinaK
Tja...
 
GinaK sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.144
GinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt av
Standard

Sv: Husmorferie!

Det fulgte med et reklamebilag for Kiel-fergen rett før påske og badeavdelingen så veldig fristende ut. Har aldri vært på noe sånt selv.
Sikkert ikke så værst på København-båten heller.

Kos deg masse.

__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005
Jeg eldes ikke - jeg mørner.
GinaK er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no