Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Går på helsen løs!

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-01-08, 00:30   #1
tinkadott
prøver å være tål***ig
 
tinkadott sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.935
Blogginnlegg: 68
tinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Går på helsen løs!

Er det disneystore på gran canaria??? Da bør jeg sjekke ut det ja! Hvor er det fint der da? (eller ikke fint ) Hvor ligger disneystore?

Michala: hvor leide de den leiligheten henne? Vi har leid privat før, og det er deilig og frister til gjentakelse (Guardamar del Segura).

__________________
hilsen tinkadott
gutt-98, jente -01, jente -04
tinkadott er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 02-01-08, 00:45   #2
Michayla
Nysgjerrig
 
Michayla sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Vestfold
Innlegg: 2.456
Michayla imponerer mange og er sikkert smartMichayla imponerer mange og er sikkert smartMichayla imponerer mange og er sikkert smartMichayla imponerer mange og er sikkert smartMichayla imponerer mange og er sikkert smartMichayla imponerer mange og er sikkert smartMichayla imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Går på helsen løs!

Opprinnelig lagt inn av tinkadott, her.

Er det disneystore på gran canaria??? Da bør jeg sjekke ut det ja! Hvor er det fint der da? (eller ikke fint ) Hvor ligger disneystore?

Michala: hvor leide de den leiligheten henne? Vi har leid privat før, og det er deilig og frister til gjentakelse (Guardamar del Segura).

Jeg kan sjekke det opp.

__________________
•·.·´¯`·.·• •·.·´¯`·.·•

´*•.¸(*•.¸Gutt 99-01 og 03¸.•*´)¸.•*´
Michayla er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 02-01-08, 17:53   #3
Elisabet
Står på egne ben
 
Elisabet sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.981
Elisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme omElisabet har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Går på helsen løs!

I Palma på Mallorca på kjøpesenteret PortoPi så er det Disney Store. Vi var i Alcudia i fjor, og da dro mor på shoppingtur alene til både marked, Palma by og PortoPi. Det var organisert tur, men det var bare bussen som var felles og avreisetidspunkter hvert sted, men en hadde tiden hvert sted alene hele tiden. Flere timer hvert sted. På Mallorca så har du jo både Aqualand (noe som jeg synes er helt supert for både store og små) på ene siden av Palma, og Marineland på andre siden av Palma mot Palma Nova.

Jeg har som deg klikket på ferier på nettet i evigheter og brukt utallige mange timer, og i dag tok jeg til slutt kontakt med et reisebyrå, og hele reisen for oss fem var fikset på et blunk til flere tusen billigere enn jeg kunne finne den på nettet. Det var hos VIA Ferieverden som selger reiser for mange reisearrangører. Det ble Tyrkia i år, men et par år nå har det vært Mallorca, og jeg liker Mallorca veldig godt.

Elisabet er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no