|
|||||||
| Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#21 |
|
Aktiv
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Akershus
Innlegg: 179
![]() |
Sv: Kan du anbefale en asiatisk restaurant i Oslo?Det er kanskje litt sent, men det ligger en god en i Vika. Peking garden.Lå før ved terrassen i Vika-senteret. De er flyttet ned langs ringen, på hjørnet mot Haakon 7. gate. God mat, hyperrask servering. Pleier å gå greit å få bord, om man ikke støter på gjengene av landsmenn som pleier å gå der.
__________________
B@mbi
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Javel
|
Sv: Kan du anbefale en asiatisk restaurant i Oslo?Jeg var på Bambus på Majorstua forrige tirsdag og synes det var veldig bra. Men det var ikke lett å få bord der.
__________________
Ertekroken (j-99), stabukken (g-02) og minsten (g-05)
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
trøtt
|
Sv: Kan du anbefale en asiatisk restaurant i Oslo?Plah synes jeg er bra. Rett på nedsiden av Lorry i Hegdehaugsveien. I tillegg finnes det (?) en med thaimat rett ved "Store Stå" (jeg tror det er det puben heter) på Bislett. Der har de nydelig laks bl.a.
__________________
Storebror '02 og Lillebror '07. |
|
|
|
|
|
#24 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Kan du anbefale en asiatisk restaurant i Oslo?
Vi gikk hit! Det føltes praktisk med tanke på et trolig kaotisk sentrum. |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Kan du anbefale en asiatisk restaurant i Oslo?Ja, og feiret mannen, han ble "gammel" i dag. |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|