Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning

Kunstanbefalinger?

Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-10-06, 14:49   #15
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kunstanbefalinger?

Opprinnelig lagt inn av Gaia, her.

Sant nok, Siri. Kjersti Stokke sine bilder syns jeg var helt nydelige.

Jeg har også veldig sansen for bilder av Dag Hol http://www.galleri27.no/kunstnere/Dag%20Hol/bilder.html. Jeg syns de er behagelige å se på, og de gir meg mye ro.
Gunnar Dietrichson liker jeg også godt. http://www.galleri27.no/kunstnere/gdietrichson/bilder.html

Her var det mye fint.

Ang Kjersti Stokke så har hun et mye bredere utvalg enn de som jeg viste i linken. Hun har vært svært opptatt av ansikter og det samme ansiktet går ofte igjen i bildene.
Ønsker meg et til av henne men hun har blitt såpass anerkjent og har utsmykket diverse steder b.la at jeg nok ikke har råd med det første.
Men en kan jo drømme.

Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no