Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Barnemat

Palmeolje i grøter fra HIPP?

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-11-07, 10:35   #11
Hasselnøtt
Sliter med tastaturet
 
Hasselnøtt sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.207
Hasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Palmeolje i grøter fra HIPP?

Kan du for øvrig gi meg en veldig kort forklaring på hva vi snakker om her, forresten?
Jeg skjønner fortsatt ikke hva transfett er, og de linkene det henvises til ligger hakket over min fettfattige forståelse.

Hva bør man unngå og hva er bra?


Det er en erkjennelse at jeg nok ikke kommer til å bli 100% opptatt av dette, men litt mer opplyst enn det jeg er hadde nok ikke skadet. Jeg har jo en snart-grøtspiser å tenke på også.

Hasselnøtt er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no