Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Røde prikker?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-10-06, 00:51   #1
Ryli
lissom sjarmør
 
Ryli sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.912
Ryli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt likt
Standard

Sv: Røde prikker?

Er det mange som bruker den ignoreringsfunksjonen? Blir det ikke litt merkelig å lese tråder hvis mange av innleggene er fjernet?

Ryli er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 23-10-06, 01:04   #2
mehmet
Går stille i dørene
 
mehmet sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Midt på, sånn cirka
Innlegg: 1.815
mehmet imponerer mange og er sikkert smartmehmet imponerer mange og er sikkert smartmehmet imponerer mange og er sikkert smartmehmet imponerer mange og er sikkert smartmehmet imponerer mange og er sikkert smartmehmet imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Opprinnelig lagt inn av Ryli, her.

Er det mange som bruker den ignoreringsfunksjonen? Blir det ikke litt merkelig å lese tråder hvis mange av innleggene er fjernet?

Prøvde det på NM en gang, en del (til da) interessante debatter ble ganske meningsløse …

Opprinnelig lagt inn av HP, her.

Hva vennelisten gjør utover at du får en + bak brukernavnet til vennene dine vet jeg ikke.

Under Snarveier kan du trykke på "Åpne venneliste og se kjapt hvem som er pålogget - og sende PM direkte fra lista.

mehmet er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 23-10-06, 01:09   #3
HP
Administrator
 
HP sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 14.024
Blogginnlegg: 6
HP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Røde prikker?

Ryli: Jeg mener at der kommer en linje som opplyser at den ignorerte brukeren har skrevet et innlegg, også kan du klikke en knapp for å se innlegget hvis du vil.

HP er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no