Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > HPs vevstove

Hvilken laptop ville du IKKE hatt?

HPs vevstove Forum for datasnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-11-07, 13:14   #18
Katinka
Skriv og skriv og skriv
 
Katinka sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Det meste er nord
Innlegg: 5.203
Katinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvilken laptop ville du IKKE hatt?

Får man kjøpt nye laptoper uten Vista, da?

Eldstemann har en HP med Vista. Schmokk, sa det, å starte den for første gang. Og jeg var sikker på at det ble trøbbel, blant annet fordi mannen i butikken sa at Vista-maskiner sleit med rutere.


Min HP er vel ikke særlig å anbefale, blant annet har jeg aldri kunnet surfe trådløst uten at den har vært tilkoblet strøm. Men vi har nå vært sammen i tykt og tynt i fire år, så det blir vemodig å bytte.

__________________
I can be your astronaut if you want some space.
Damien Rice

Sist redigert av Katinka : 09-11-07 kl 13:28.
Katinka er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no