Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Juleklær til barna

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-11-07, 19:25   #1
Lykketrollet
Jeg ble frisk!!
 
Lykketrollet sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.481
Lykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner tilLykketrollet er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Juleklær til barna

Lillesøster har fått denne, kjøpt hos ellos;

Syns den var så skjønn.
De hadde den til eldre barn også, men da syns jeg ikke den var like fin.

Til storesøster har jeg funnet en kjempefin kjole med roser på (roser sett ovenifra liksom), hos Lindex.

Også har begge fått nissekjolesett, som kan brukes på nissefest o.l. (også kjøpt hos ellos)


Tøflene var veeeldig små i str da. Str 18/19 tilsvarer nok 15/16.
Mens kjolene var gigantiske

__________________
Fire skatter født 05, 07, 11 og 16.

Lykketrollet er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 05-11-07, 19:33   #2
Fibi
Prematurmamma
 
Fibi sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Hvor: Sanniss, Rogaland
Innlegg: 14.671
Blogginnlegg: 11
Fibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Juleklær til barna

Opprinnelig lagt inn av Lykketrollet, her.

Jeg elsker slike kjoler! Hadde det ikke vært for at Malin allerede har julekjole, så hadde jeg bestillt en slik til henne.

Mamma kjøpte en mørk lilla kjole med hvite og rosa prikker på Monsoon i York. Med bolero til, og søte små sko. Så her er både juleantrekk og bursdagsantrekk i boks.

__________________
Jente 03 - Gutt 08 - Gutt 14 (uke 24+6)

Podcaster for Kjerringrådet - Helt uten filter (@Kjerringraadet)

Fibi er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no