Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Spinoff: Mest interessante do-opplevelse

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-09-07, 16:14   #29
~TM~
trøtt
 
~TM~ sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.872
Blogginnlegg: 12
~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste~TM~ er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Spinoff: Mest interessante do-opplevelse

Tja...

Min do-opplevelse er ikke knyttet til hull i gulvet, bæsj all-over eller tilsvarende.

Nei, den er knyttet til toalettsetehysteriet mitt. Jeg er nemlig en av dem som har desinfeksjonsvæske i vesken og bruker mange meter med på papir på setet (er er så kort i bena at alternativet "sette seg nesten ned, men ikke helt" bare medfører en masse søl). Jeg er overlykkelig hver gang jeg kommer til et sted med slike plastbelagte seter.

Nu vel, for mange år siden fantes det en italiensk restaurant i Klingenberggaten. Jeg tror den het Costa. Jeg var der med venner og kollegaer og hadde fått i meg litt (eller snarere en god del...) vin. Jeg likte doene på Costa for setene var plastbelagte og plastkasseten motorisert og ikke av "sveiv frem et nytt sete-typen". Plutselig slo det meg: Tenk om det bare er bøff! Tenk om det er den samme plasten som går rundt og rundt! :angst:

Snartenkt roter jeg frem en kajalstump fra vesken min. Det var så lite igjen på den og jeg hadde allerede kjøpt en ny, så den kunne ofres. Jeg setter et stort kryss på plastsetet og begynner å trykke på knappen som driver plasten rundt. ... og trykker og trykker og trykker. Til slutt går det ikke rundt mer.

Krysset dukket ikke opp igjen og jeg kunne trygt konkudere med at det kom et nytt plastrekk frem hver gang.

__________________
Storebror '02 og Lillebror '07.

~TM~ er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no