Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Egenmelding ved barns sykdom?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Har du noen gang brukt dine egenmeldingsdager for å være hjemme med sykt barn?
Ja 19 18,63%
Nei 83 81,37%
Deltakere: 102. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-09-07, 23:42   #35
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Egenmelding ved barns sykdom?

Opprinnelig lagt inn av Kristin, her.

20 dager høres jo egentlig sykt mye ut, men vi har faktisk nesten brukt opp alt hvert år. Vi har to barn, da. En uke med vannkopper på hver blir jo ti dager bare på det. Nå hadde mine vannkopper i barselpermisjonstiden, men selv om jeg synes at mine unger er lite syke, så går mine ti dager fort på et helt år, likeså mannens.

Jeg skjønner godt at dagene kan gå fort altså. Jeg mente det ikke som noe hint om at det må kunne gå an å klare seg med såpass, men vi har altså (inntil videre) bare ett barnehagebarn, og hun er så godt som aldri syk, så vi har vært veldig heldige i så måte.

Vi holdt for øvrig på å gå tom det året Frøkna var ett og gikk hos dagmamma; en ting var at Frøkna selv var en del syk første året hun begynte hos dagmamma og var sammen med andre barn. Det er jo ikke så uvanlig, men i tillegg var dagmammaen syk ti dager, og da var det ikke veldig mye å gå på. Nei, takk og lov for å ha fått barnehageplass!

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no