Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva har gjort deg glad i dag? #20

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-03-26, 20:39   #30
Millen
Klare sjøl
 
Millen sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Hvor: Oslo
Innlegg: 23.485
Millen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtidMillen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hva har gjort deg glad i dag? #20

Opprinnelig lagt inn av Syrinx, her.

Vi skal kjøpe ny bil. Bytte ut den gamle, ustabile slitaren som ikkje er til å stole på og som verkstaden garantert elskar å få inn sidan den truleg dekkar både julebordet og sommarfesten deira.

Vår bil tok kvelden i helgen, brukt mye penger på reparasjoner de siste årene. Lørdag var vi ute og så på ny bil, fikk låne demobil fra Lørdag til idag morges. Idag har banken sagt ja, og imorgen skal vi tilbake å kjøpe bilen!

__________________
2006-2010-2013
Millen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no