Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Norgespris på strøm?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-02-26, 18:30   #21
venla
jabbsaft
 
venla sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.144
venla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Norgespris på strøm?

Opprinnelig lagt inn av venla, her.

Nå er strømprisene i Midt-Norge også blitt høye. Tror ikke det har vært en dag under krona de siste ukene. Så nå hadde det lønt seg med Norgespris for meg, mens basert på 2025 -forbruket og prisene lønner det seg ikke. Så er fortsatt veldig i tvil. Dumt å gå inn på årsavtale om prisene synker igjen på vår/sommer. Hva har dere andre i region N03 valgt?

Etter å ha fått januarregningen gikk jeg inn og bestilte Norgespris. Det lønner seg veldig nå som strømmen er dyr og det er istid ute. Så får vi se hvordan prisene er til sommeren.

__________________
09 & 13
venla er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no