Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvor kan jeg veksle en stor pose med mynter?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-07-25, 09:58   #1
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.672
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor kan jeg veksle en stor pose med mynter?

Har du konto i DNB eller Sparebanken vest kan du muligens bruke en av Nokas sine innskuddsautomater.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~

Sist redigert av frukt : 02-07-25 kl 11:12.
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 02-07-25, 11:02   #2
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.894
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor kan jeg veksle en stor pose med mynter?

Opprinnelig lagt inn av frukt, her.

Har du konto i DNB eller Sparebanken vest kan du bruke en av Nokas sine innskuddsautomater.

Kan man det? Jeg brukte nattsafe hos SPV (Nå sparebanken norge) inntill for et par år siden, da måtte jeg gå over til kort og innskudd i butikk. Det gjaldt bedrift da.

Dersom det er en eller flere bæreposer med mynt, så må man kanskje fordele det litt ut. Men jeg kommer ofte innom med 5-8000, hvorav ca 1000 kan være i mynt til en Kiwibutikk på vei hjem fra jobb.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no