Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Grønne fingre

Hage 2025

Grønne fingre Alt om blomster inne og ute, frukttrær, busker, kjøkkenhage, kompost og uterom.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-04-25, 21:43   #1
Sweetie
Prøver seg frem
 
Sweetie sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2013
Innlegg: 450
Sweetie er populærSweetie er populærSweetie er populærSweetie er populær
Standard

Sv: Hage 2025

Så varmt som det er her på Østlandet nå så tør jeg kanskje å plante de største paprikaplantene ut allerede? De står inne med plantelys på kjøkkenet, altså ikke så kaldt egentlig, kommer de til å klare seg ute nå?

Jeg fant endelig frø på frøbiblioteket, har sådd ringblomst og noe annet blomstrete ute, glemte å skrive ned hva det var og noen spirer har kommet opp i alle fall. Får håpe det ikke kommer en kald periode nå da.

Gulrøtter har jeg ennå ikke fått sådd men det står på planen. Og så oppdaget jeg at jordbærplantene som har stått ute i krukke hele vinteren fortsatt lever.

Sweetie er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-04-25, 23:46   #2
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.279
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hage 2025

Her jeg bor er det meldt ned i tre grader om natten. Jeg hadde ikke satt planter rett ut enda. Mulig de kan herdes og stå litt ute om dagen, men det kan jeg ikke nok om til å mene noe om.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no