Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Utendørs lyslenker - kaldt lys

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-11-24, 17:22   #15
liefje
Musk
 
liefje sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.206
liefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Utendørs lyslenker - kaldt lys

Opprinnelig lagt inn av IzziCreo, her.

Disse?

Den ser veldig fin ut, men bli sansynligvis for lang. Skal bare være på en balkong. Hahaha. Jeg er vanskelig, ja. Får måle litt og ta meg en tur innom lampemagasinet. Står at de har en med 180 lys, også. Men den skal visst være 350 (!!!) meter lang. Det er forhåpentligvis en skrivefeil.


Sist redigert av liefje : 27-11-24 kl 17:28.
liefje er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no