Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Hva er det til middag? #17

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-09-24, 09:56   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.298
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er det til middag? #17

Opprinnelig lagt inn av Acino, her.

Vårruller, endelig! Hatt lyst på lenge nå. Men blir sjeldent for tar jo så tid å lage. Men fikk hjelp av familien til å skrelle, raspe osv i går kveld slik at fyllet allerede er kaldt og klart til rulling.

Hvordan gjør du det? ALtså, jeg har lest oppskrifter og den delen med raspe og skrelle og dele er greit, og rullingen også, mn det varier er om de anbefaler å pensle og steke i ovnene, faktisk fritere eller bruke airfryer.

Jeg har lyst å lage vårruller, men det har jeg aldri gjort, utenom noen fra frysedisken som mannen kjøpte, de var ikke gode. de vi fikk servert i konf for et pr uker siden var veldig gode

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no