Sv: Kongefamiliens voldelige realityshow
Opprinnelig lagt inn av My, her.
En slik normal sikkerhetsklarering ville vel ikke stoppet et giftermål for verken MM eller DV.
Det har jeg ingen formening om. Så vidt jeg skjønner startet diskusjonen med at Apple mente at det burde være et krav om sikkerhetsklarering, deretter har diskusjonen endret seg til om MM og DV hadde gått gjennom. Det første mener jeg ikke er helt urimelig, det andre har jeg ingen formening om (hvordan i alle dager skal jeg ha det?)
Opprinnelig lagt inn av Zulu, her.
Jeg vet godt hva som ligger i en sikkerhetsklarering, spørsmålet mitt var hva man skal sikkerhetsklareres for. Det er ingen andre (som jeg kan komme på) som sikkerhetsklareres for å gifte seg.
Lette litt etter lenker. Her er det "motsatt" vei, at folk har mistet sikkerhetsklaringen etter giftemål.
Opprinnelig lagt inn av Zulu, her.
Mener du at denne saken ville vært håndtert eller oppfattet annerledes hvis Marius ikke hadde vært ansett som et medlem av kongefamilien? Han er jo fortsatt sønnen til kronprinsessen.
Ja. Som jeg har nevnt i diskusjonen tidligere. Før trodde jeg at "medlem av kongefamilien" betød at man hadde en personlig/privat relasjon (på samme måte som jeg regner samboeren til datteren min som en del av familien). Men linken jeg la inn antydet en mer formell rolle. Det er i alle fall slik jeg oppfattet det Og jeg personlig synes pressen har gravd lite i Marius BH sitt privatliv tidligere.
__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
|