Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kongefamiliens voldelige realityshow

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-08-24, 15:51   #1
Karamell
Introvert textrovert
 
Karamell sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 30.439
Blogginnlegg: 287
Karamell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kongefamiliens voldelige realityshow

Jeg tror det er helt vanlig, og naturlig at man tenker "stakkars foreldre, kongehus, kongen eller what not" i slike tilfeller. Selvsgt er det mest synd på den som er utsatt for handlingen, men at man i kommentarfelt, sosiale sammenhenger og i sosiale medier først og fremst tenker på rollen/kongehuset som institusjon, tror jeg er naturlig. Når en statsråd fra f.eks.
Trøndelag tok for seg av de någet yngre damene var det vel mange som tenkte at det var dumt for partiet, var det ikke? (av de som er pro partiet helst ).

__________________
Guttene 02 og 05.
On n'aime que ce qu'on ne possède pas tout entier.


Karamell er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-08-24, 19:21   #2
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.887
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kongefamiliens voldelige realityshow

Ja, Karamell, det er jo en forklaring som jeg ikke har tenkt på: At det er institusjonen de er bekymret for. Jeg opplever det vel litt som at man føler man "kjenner" kjendiser og "den godgutten kunne da umulig ha gjort noe galt" (Jeg ser også paraleller til statsråder i Trøndelag på siste delen også)

Nåja, hva vet jeg. Jeg er i alle fall glad at vi tross alt har et politi i Norge som er så fritt at dette kan gjennomføres helt greit. Det er viktig at ingen står over loven. Virkelig en fjær i hatten til Norge som stat at dette bare skjer. Samme som når Wara sin (daværende) samboer ble tiltalt og dømt.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no