Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Kino før kl 13 på søndager, lov eller ikke?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-03-24, 12:32   #1
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.133
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kino før kl 13 på søndager, lov eller ikke?

Min lokale kino søkte og fikk avslag, og i avisartikkelen står det at det er ulik praksis i hele landet. Jeg synes det er idiotisk. Det avholdes ulike arrangementer og fornøyelsesparker får ha åpent før kl 13 på søndager, så hvorfor skal ikke kinoer få ha visninger.

Fra avisartikkelen:
Nyleg kontakta Aftenposten alle ti politidistrikt, og fekk svar frå fem. Somme stader er det som om lovforbodet ikkje finst.
Nokre svarer at dei innvilgar kvar einaste søknad dei får inn. Andre svarer, ifølge avisa, at dei ikkje finn spor av noko dispensasjonsregime, men at dei aldri har hatt problem med eller klagar på tidlegkino.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no