Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Tips til oss som gruer oss til jul

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-12-23, 21:04   #17
Kaprifol
Kjernesnill
 
Kaprifol sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.458
Blogginnlegg: 89
Kaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Tips til oss som gruer oss til jul

Det hjelper litt å vite at det er flere som sliter. Jeg har det ikke verst, men jeg har en dement forelder og gleder meg ikke akkurat til å feire jul med en dement. Det er strevsomt og vanskelig, og det er ikke enkelt å kombinere med to store og delvis voksne barn. Som innimellom er som barn... Noen ganger tenker jeg at jeg har tre barn, forelderen min er den yngste av dem.

Jeg har planen klar for avslappingsdelen. Jeg skal se på "Der ingen skulle tru at nokon kunne bu" og "Den nye dyrlegen", begge rolige NRK-serier i vakre omgivelser. Jeg elsker å se på rolig tv, helst etter å ha gjort noe fysisk tidligere på dagen. Dagslys og fysisk aktivitet er viktig om vinteren.

__________________
2003 - 2007

Fake it 'til you make it
Kaprifol er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no